Skip to main content

Poradnik kariery

Praktyczne porady na każdym etapie kariery zawodowej. Od wskazówek, jak napisać profesjonalne CV i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, po rekomendacje dotyczące rozwoju zawodowego. Dla zatrudnionych, poszukujących pracy oraz planujących zmianę ścieżki kariery.

Bo dobra pensja rzadko przychodzi bez wysiłku

Jak zaimponować rekruterowi, kiedy nasza firma cienko przędzie?

Wyjazd wart zachodu

Czy warto iść z grypą do pracy? Obalamy mity

Pięć oznak, że twoje CV jest nieprofesjonalne

5.11.2016 Kariera IT w Łodzi

Druga już w 2016 roku edycja targów Kariera IT dla województwa łódzkiego odbędzie 5 listopada (sobota) w Łodzi! Zapraszamy serdecznie do całkowicie bezpłatnego udziału wszystkich specjalistów IT, programistów, testerów oraz studentów kierunków informatycznych.

26.11.2016 Kariera IT w Rzeszowie

Kariera IT to wydarzenie dla wszystkich, którzy wiążą swoją przyszłość z branżą IT. Spotkanie daje możliwość nawiązania kontaktów z pracodawcami w luźnej atmosferze, a także wzięcia udziału we wstępnej rekrutacji w kilku firmach jednego dnia. Ciekawa część merytoryczna prowadzona przez ekspertów z branży z pewnością wzbogaci wiedzę uczestników oraz podwyższy ich kompetencje.

22.10.2016 Kariera IT we Wrocławiu

Kariera IT to wydarzenie dla wszystkich, którzy wiążą swoją przyszłość z branżą informatyczną. Spotkanie umożliwia nawiązanie kontaktów z pracodawcami w luźnej, przyjaznej atmosferze oraz daje możliwość wzięcia udziału we wstępnej rekrutacji w kilku firmach jednego dnia. Ponadto ciekawa część merytoryczna prowadzona przez ekspertów z pewnością wzbogaci wiedzę uczestników oraz podwyższy ich kompetencje.

19.11.2016 Kariera IT w Poznaniu

19 listopada po raz drugi w 2016 roku odbędzie się spotkanie Kariera IT, które przeznaczone jest dla każdego, kto wiąże swoją ścieżkę zawodową z branżą informatyczną.

29.10.2016 - Kariera IT w Katowicach

Już 29 października w Katowicach odbędzie się kolejna edycja wydarzenia dla wszystkich zainteresowanych branżą informatyczną - targów Kariera IT. Tym razem spotykamy się w Angelo by Vienna House Katowice. Zapraszamy do całkowicie darmowego udziału wszystkich specjalistów IT, programistów, testerów oraz studentów kierunków informatycznych.

3.12.2016 Kariera IT w Krakowie

3 grudnia 2016 roku w Krakowie odbędzie się kolejna edycja bezpłatnych targów Kariera IT dla województwa małopolskiego.

Targi Pracy Politechniki Białostockiej już 25 i 26 października

Biuro Karier Politechniki Białostockiej serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji Targów Pracy 2016. Wydarzenie to odbędzie się 25 października w godzinach 10:00 – 15:00 na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej przy ulicy Wiejskiej 45D w Białymstoku. Oferta Targów Pracy skierowana jest studentów i absolwentów, którzy poszukują zatrudnienia i chcą zdobyć nowe doświadczenia. Warto wspomnieć także o cyklu bezpłatnych warsztatów i szkoleń przygotowanych w drugim dniu targów (26 października).

Targi Pracy KARIERA 2016 w Szczecinie

Targi pracy to jedna z najpopularniejszych form promocji, z której chętnie korzystają pracodawcy poszukujący pracowników. Z jednej strony to świetna okazja dla studentów i absolwentów, by w tym samym miejscu i czasie poznać oraz porównać aktualne oferty pracy, porozmawiać z pracodawcami o wymaganiach stawianych kandydatom, złożyć dokumenty aplikacyjne oraz otrzymać materiały informacyjne przygotowane przez pracodawców. Z drugiej strony, firmy mają możliwość wypromować się w środowisku akademickim, przedstawić swoje oferty rekrutacyjne, programy praktyk i staży, ale mogą również zbadać trendy wśród studentów, którzy za chwilę wejdą na rynek pracy.