Skip to main content

Poradnik kariery

Praktyczne porady na każdym etapie kariery zawodowej. Od wskazówek, jak napisać profesjonalne CV i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, po rekomendacje dotyczące rozwoju zawodowego. Dla zatrudnionych, poszukujących pracy oraz planujących zmianę ścieżki kariery.

Monster wyczuwa Twój talent - nowa kampania wizerunkowa Monster Polska

Smart casual — jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?

10 oznak, po których poznasz dobrą ofertę pracy i solidną firmę

Kreatywność czy dyscyplina w CV. Co pomoże znaleźć pracę?

Popularne zwroty w CV. Które usunąć? Które dodać?

30 sposobów na pracę w upalne dni

Jak skupić się na obowiązkach, gdy na zewnątrz słońce? Przecież wiadomo, że kiedy jest ciepło spada nasza produktywność, zdolność koncentracji i jesteśmy bardziej podatni na rozproszenie.

#MonsterRadzi: Kiedy zmienić pracę?

Niektórzy zmieniają pracę, bo mają dość firmy, obowiązków, czy dojazdów. Mówiąc wprost, potrzebują zmiany. Jeszcze inni ze względu na nieadekwatność wynagrodzenia, toksyczność szefa, czy brak awansu. Powodów może być wiele, a każdy ważny.

27.05 - Targi Kariera IT w Rzeszowie

Już 27 maja (sobota) odbędzie się kolejna edycja spotkania dla branży informatycznej – Kariera IT, tym razem w województwie podkarpackim. Zapraszamy studentów, specjalistów IT, testerów oraz programistów do Hotelu Rzeszów****.

5 powodów, dla których nie możemy spać

Polskich zatrudnionych martwi zbyt duża liczba obowiązków w pracy i brak pieniędzy. Inne kłopoty mają Czesi, Słoweńcy i Finowie – wynika z naszego raportu „Stres w miejscu pracy”.

20.05. - Targi Kariera IT w Krakowie!

Już 20 maja w Krakowie odbędzie się kolejna edycja bezpłatnych targów Kariera IT dla województwa małopolskiego. Zapraszamy wszystkich specjalistów IT, programistów i testerów.