Skip to main content

Poradnik kariery

Praktyczne porady na każdym etapie kariery zawodowej. Od wskazówek, jak napisać profesjonalne CV i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, po rekomendacje dotyczące rozwoju zawodowego. Dla zatrudnionych, poszukujących pracy oraz planujących zmianę ścieżki kariery.

Pracownik ubiera się u Prady, czyli jak stworzyć idealny wizerunek?

Co Twoje ciało mówi rekruterowi?

O co pytać na rozmowie kwalifikacyjnej

„Mam podobne zdanie w tej kwestii”. 10 zdań, które sprawdzą się w rozmowie kwalifikacyjnej

Twój szef cię sprawdza, nawet jeśli myślisz, że tak nie jest. Oto popularne sposoby kontroli

Napisz CV... idealnie

„Co mogę zrobić, żeby dostać tę pracę?” – to pytanie pojawia się w większości jako pierwsze, kiedy patrzysz na ofertę, która Cię interesuje. Z pewnością zdajesz sobie także sprawę, iż żeby wymarzoną pracę otrzymać, musisz się wykazać.

Kariera IT w Łodzi!

Już 16 grudnia w Łodzi odbędzie się kolejna edycja bezpłatnych targów Kariera IT dla województwa łódzkiego. Zapraszamy wszystkich specjalistów IT, programistów i testerów do DoubleTree by Hilton Hotel Łódź.

Kariera IT w Rzeszowie!

Już 9 grudnia w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja wydarzenia Kariera IT. Widzimy się tradycyjnie w Hotel Rzeszów**** . Zapraszamy do udziału, który jest całkowicie bezpłatny!

„Nie mogę znaleźć pracy!” A czy wiesz, dlaczego?

Prawdopodobnie każdy z nas przeżył taką sytuację: przychodzisz przygotowany/a i na czas. CV jest skrojone na miarę stanowiska. Kończysz rozmowę kwalifikacyjną z przeczuciem, że wszystko było OK. A jednak… nie udaje się! Propozycja pracy została złożona innej osobie.

Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz... Ale czy zawsze?

Czy wykształcenie zawsze przekłada się na sukces? Jak prawdopodobne jest, aby się przebić bez posiadania tzw. „papieru”? Czego mogą nauczyć Cię sławne osoby, którym szkolna edukacja okazała się zbędna do osiągnięcia sukcesu?
Back to top