Skip to main content

Poradnik kariery

Praktyczne porady na każdym etapie kariery zawodowej. Od wskazówek, jak napisać profesjonalne CV i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, po rekomendacje dotyczące rozwoju zawodowego. Dla zatrudnionych, poszukujących pracy oraz planujących zmianę ścieżki kariery.

10+10, czyli co zabrać, a czego nie na rozmowę kwalifikacyjną?

O co pytać na rozmowie kwalifikacyjnej

„Mam podobne zdanie w tej kwestii”. 10 zdań, które sprawdzą się w rozmowie kwalifikacyjnej

Twój szef cię sprawdza, nawet jeśli myślisz, że tak nie jest. Oto popularne sposoby kontroli

Kiedy rozmowa kwalifikacyjna to znak, że należy wybrać „ewakuację”

„Nie mogę znaleźć pracy!” A czy wiesz, dlaczego?

Prawdopodobnie każdy z nas przeżył taką sytuację: przychodzisz przygotowany/a i na czas. CV jest skrojone na miarę stanowiska. Kończysz rozmowę kwalifikacyjną z przeczuciem, że wszystko było OK. A jednak… nie udaje się! Propozycja pracy została złożona innej osobie.

Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz... Ale czy zawsze?

Czy wykształcenie zawsze przekłada się na sukces? Jak prawdopodobne jest, aby się przebić bez posiadania tzw. „papieru”? Czego mogą nauczyć Cię sławne osoby, którym szkolna edukacja okazała się zbędna do osiągnięcia sukcesu?

Nawet nie wiesz, że jesteś manipulowany

Stykasz się z nimi codziennie. Zazwyczaj używasz ich, nie będąc nawet tego świadomym... Co jednak zrobić, kiedy zetnkniesz się z nieuczciwą manipulacją w miejscu pracy?

Kariera IT w Trójmieście!

Już 18.11.2017 r. w Hotelu Almond w Gdańsku (ul. Toruńska 12) odbędzie się kolejne spotkanie dla branży informatycznej Kariera IT. Udział jest całkowicie bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie wydarzenia.

Targi Pracy Offerty 2017

Prawie stu wystawców, tysiące ofert pracy, warsztaty, punkty konsultacyjne i doradcze, porady specjalistów – to wszystko znajdziecie 16 listopada 2017 r. na 12. Targach Pracy Offerty. Organizatorem wydarzenia w bydgoskiej hali widowiskowej „Łuczniczka” jest Porozumienie Bydgoskich Biur Karier.
Back to top