Skip to main content

Poradnik kariery

Praktyczne porady na każdym etapie kariery zawodowej. Od wskazówek, jak napisać profesjonalne CV i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, po rekomendacje dotyczące rozwoju zawodowego. Dla zatrudnionych, poszukujących pracy oraz planujących zmianę ścieżki kariery.

Monster wyczuwa Twój talent - nowa kampania wizerunkowa Monster Polska

Kreatywność czy dyscyplina w CV. Co pomoże znaleźć pracę?

CV po angielsku? Poznaj 13 czasowników, które zwiększą Twoją szansę na pracę

6 zachowań, które sprawiają, że współpracownicy nie będą lubić z tobą pracować

19 pytań do rekrutera, czyli o co zapytać podczas rozmowy kwalifikacyjnej, aby nie żałować zmiany pracy

Access MBA Tour już 8 maja w Warszawie

Światowy lider w organizacji wydarzeń związanych z edukacją biznesową zawita do Warszawy już 8 maja. Najlepsze światowe szkoły biznesowe są teraz w Twoim zasięgu.

8-9 maja Trójmiejskie Targi Pracy

Trójmiejskie Targi Pracy są wielkim spotkaniem osób planujących swoją karierę zawodową oraz firm i instytucji, które poszukują pracowników, stażystów i praktykantów.

Popularne zwroty w CV. Które usunąć? Które dodać?

Z pewnością jesteś osobą pracowitą, innowacyjną ze znakomitymi umiejętnościami komunikacyjnymi. Niestety taki sam jest każdy inny kandydat do pracy. Przynajmniej tak wynika z CV. Wszystko przez często nadużywane słowa. A to, co jest notorycznie używane traci na wartości.

Zrób wiosenne porządki w CV

CV może być jednym z najskuteczniejszych narzędzi w drodze do wymarzonej pracy. To wizytówka, która ma zachęcić do kontaktu z nami. Ale i ono potrzebuje wiosennego przeglądu.

22 kwietnia: LUBELSKIE DNI INFORMATYKI 2017

Popularnie zwane „LDI” to wydarzenie IT organizowane w Lublinie przez Grupę KUL.NET oraz Koło Naukowe Informatyków, działające przy Wydziale Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. To największa tego typu impreza po tej stronie Wisły, która rokrocznie gromadzi kilkuset entuzjastów IT, ale także środowisko akademickie i biznesowe.

Code Forward już 7 kwietnia w Warszawie

Code Forward to jedno z niewielu darmowych wydarzeń w Polsce poświęconych Big Data, Cloud Computingowi oraz DevOps, skierowanych do profesjonalistów. Międzynarodowi eksperci w tej dziedzinie podzielą się swoją praktyczną wiedzą.