Skip to main content

20 września 2017 - IT Career Summit 2017

20 września 2017 - IT Career Summit 2017

DATA: 20.09.2017, godz. 9:00-17:00

MIEJSCE: Stadion PGE Narodowy, Warszawa

 

IT Career Summit 2017 – Twoja kariera w IT. Widzimy się 20 września na PGE Narodowym

We wrześniu powraca kolejna, czwarta już edycja targów IT Career Summit, podczas których największe firmy, będą aktywnie poszukiwać nowych pracowników. Odwiedź Strefę Kariery IT, zaprezentuj swoje kompetencje i przekonaj się, czy nie szukają właśnie Ciebie?

20 września 2017 od godziny 9:00 do 17:00 na Stadionie PGE Narodowym, będziesz mógł poznać wszystkich kluczowych Pracodawców osobiście. Jeżeli jesteś specjalistą w obszarze IT i szukasz nowych wyzwań zawodowych na swojej ścieżce kariery, to nie możesz przegapić tego wydarzenia! Poznasz aktualne oferty pracy z rynku IT, nowych ludzi z branży i z pewnością nawiążesz obiecujące kontakty biznesowe.

Do udziału w targach zapraszamy również młodych, zdolnych i ambitnych studentów oraz absolwentów kierunków informatycznych, którzy są gotowi rozpocząć swoją karierę w branży.

Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Łukasz Jakóbiak, który na scenie głównej Konferencji – Twoja Kariera w IT – poprowadzi wykład motywacyjny. W programie konferencji przewidziane są również wystąpienia ekspertów branżowych.

Podczas IT Career Summit będziesz mógł również całkiem za darmo wykonać profesjonalne zdjęcie do CV,  w naszej Foto CV Budce!

To jednak nie koniec niespodzianek :) W programie imprezy przewidziano także inne atrakcje: strefę dronów, dostęp do strefy 3D oraz strefy relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami!

Udział w targach jest bezpłatny.

STRONA WWW: http://www.itcareersummit.pl

WYDARZENIE NA FB: https://www.facebook.com/events/872521322895203/

 

Chcesz wiedzieć więcej? Nie przegap nigdy wpisu!

monsterpolska


Back to top