Skip to main content

Konkurs „Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016”

Podobno w województwie śląskim istnieje firma, w której praktykanci nie parzą kawy i nie kserują dokumentów, lecz realizują samodzielne zadania. Znasz ją? Odbyłeś w niej praktykę lub wciąż w niej pracujesz? W takim razie zgłoś ją do konkursu na „Praktykodawcę Roku Województwa Śląskiego 2016”!

O KONKURSIE

To już III edycja Konkursu na „Praktykodawcę Roku Województwa Śląskiego”. W zeszłych latach przedstawiciele studentów, absolwentów, uczelni wyższych i władz miasta wspólnie wybrali i nagrodzili firmy, które realizują praktyki i staże o wysokim walorze edukacyjnym. 

Jeśli miałeś okazję odbyć praktykę lub staż w organizacji, która troszczyła się o jakość jej organizacji lub jesteś pracownikiem firmy, która wypracowała godne naśladowania standardy organizacji praktyk i staży - to zgłoś ją do Konkursu!

UCZESTNICY KONKURSU

Do Konkursu można zgłosić podmioty gospodarcze (firmy, organizacje, stowarzyszenia i inne instytucje funkcjonujące zgodnie z przepisami prawa polskiego) z województwa śląskiego, które organizują praktyki lub staże o wysokim standardzie oraz walorze edukacyjnym dla studentów. 

ZGŁOSZENIA
Firmy można zgłaszać do 31 grudnia 2016 roku poprzez stronę www.praktykodawca.us.edu.pl


Back to top