Skip to main content

31.05 - Konwent Rozwoju na Międzynarodowych Targach Poznańskich

31.05 - Konwent Rozwoju na Międzynarodowych Targach Poznańskich

DATA: 31.05., godz. 18:00

MIEJSCE: ul. Głogowska 14, Poznań

 

KONWENT ROZWOJU #2: BOOM NA NOWE!

Najbardziej rozwojowe wydarzenie w Wielkopolsce ponownie przyciągnie do Poznania innowatorów, biznesmenów i przedsiębiorcze osoby z całej Polski!

Jeśli i Wy chcecie wiedzieć więcej, zarezerwujecie sobie wieczór 31 maja. Organizatorzy obiecują, że druga edycja = dwa razy więcej atrakcji! Hasłem przewodnim wydarzenia jest: BOOM NA NOWE!

Czekają na Was intensywne 3 godziny: warsztaty, talks, spotkania z praktykami biznesu i intrygującymi postaciami ze świata innowacji, a także gry networkingowe i niespodzianki. Konwent Rozwoju, to absolutny MUST BE dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej. Na evencie dowiecie się m.in. czy kupilibyście...siebie i jaki to ma związek z personal brandingiem, jaka przyszłość czeka emotikonki, jak zamienić „pracuj” w „baw się” i zarobić na tym oraz jak inspirować sprzedażą. Będziecie też mieli okazję wziąć udział w inspirujących warsztatach łączących prawo, marketing i biznes oraz intensywnym treningu z zarządzania czasem. Koniecznie zabierzcie też swoje wizytówki, bo okazji do poznania nowych, charyzmatycznych osób, rozmów z mentorami i wymiany kontaktów będzie naprawdę sporo!

Ostatnie darmowe bilety + imienny dyplom uczestnictwa: http://care-er.pl/ogloszenie,konwent-rozwoju-2-talks,881.html.
 

STRONA WWW: http://www.konwentrozwoju.pl

WYDARZENIE NA FB: http://www.facebook.com/konwentrozwoju


Back to top