Skip to main content

Monster wyczuwa Twój talent - nowa kampania wizerunkowa Monster Polska

Monster wyczuwa Twój talent - nowa kampania wizerunkowa Monster Polska

09.01.2017

W styczniu rusza nowa kampania wizerunkowa serwisu rekrutacyjnego Monster Polska, która ma na celu wsparcie kandydatów w znalezieniu pracy, na jaką zasługują. Kampania jest skierowana głównie do kandydatów, którzy chcieliby rozwijać swoją karierę zawodową i wspinać się po dalszych szczeblach kariery.

Znajdziesz lepszą pracę

Monster, główna postać kampanii, jest ucieleśnieniem możliwości serwisu z ofertami pracy Monster Polska. Działania Monstera są kierowane przez chęć znalezienia Ci pracy, na jaką zasługujesz. Monster wie, o Twoim potencjale, zdolnościach i umiejętnościach. Wie, na co Cię stać. I nie spocznie, dopóki nie znajdzie Ci pracy, jaką zasługujesz.

Wraz ze startem kampanii wizerunkowej, serwis z ofertami pracy Monster Polska, oferuje jeszcze większą niż dotąd liczbę ofert pracy. Każdy odwiedzający naszą stronę uzyska dostęp do 20 tys. ofert pracy w Polsce i ponad 200 tys. ofert pracy za granicą. Gdziekolwiek jesteś masz możliwość wspinania się po kolejnych szczeblach kariery.

Kampania odpowiedzią na zmiany na rynku pracy

Pracownicy przestali oczekiwać od firm jedynie wysokich zarobków. Chcą wykonywać pracę ważną i potrzebną, która będzie miała wpływ na otaczający świat. Potrzebują poczucia misji, satysfakcji i spełnienia na polu zawodowym. Coraz częściej mają duże ambicje. Są wykwalifikowani i szybko przystosowują się do nowych warunków, przez co są gotowi zmieniać pracę dla rozwoju własnej kariery. Jednocześnie duże oczekiwania sprawiają, że pracownicy mają poczucie, że ich potencjał nie jest w pełni wykorzystywany.

Monster, wie o tym i dlatego wyruszył na łowy, aby znaleźć kandydatom pracę, na jaką zasługują.

Kampania wizerunkowa ruszy w styczniu jednocześnie w Polsce, Czechach i na Węgrzech.

 

Chcesz otrzymywać najlepsze porady wprost na Twoją skrzynkę mailową? Załóż konto.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Nie przegap nigdy wpisu!

monsterpolska


Back to top