Skip to main content

Przykładowy list motywacyjny (2)

Nie wiesz jak napisać list motywacyjny, by przyciągnął uwagę pracodawcy? Pomóc może Ci poniższy przykład.

Zrób dobre wrażenie na pracodawcy tworząc ciekawe CV i list motywacyjny z pomocą serwisu monsterpolska.pl

[Pobierz wersję Word]Imię i nazwisko
Adres
Telefon
e-mail

Możliwość pracy na wszystkich zmianach


Data
Sz. P. Anna Nowak
Stanowisko (jeśli znamy)
Nazwa firmy
Adres

Szanowna Pani,

Dowiedziałam się, że poszukujecie Państwo osoby na stanowisko pracownika biura obsługi klienta i mam nadzieję, że zostanę zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną.

Posiadam doświadczenie w obsłudze klientów zarówno w pracy w dziale call-center, jak i handlu. Ostatnio pracowałam w biurze obsługi klienta w firmie Discount-Mart. Do moich obowiązków należało m.in. obsługa działu reklamacji, przyznawanie klientom zwrotów kosztów/obniżek, oznakowywanie uszkodzonych produktów do zwrotu producentowi, a także praca jako kasjerka w bardziej gorących okresach.

Wcześniej, pracowałam dla jednej z głównych firm oferujących usługi telekomunikacyjne oraz operatora telewizji kablowej przy obsłudze klienta w dziale call-center. Na tych stanowiskach bardzo ważnymi okazały się moje zdolności do rozwiązywania licznych problemów i skarg klientów (takich jak kłopoty z płatnościami, przerwami w nadawaniu sygnału, spóźnieniami obsługi technicznej). Konsekwentnie udawało mi się rozwiązać ok. 60 spraw dziennie zgłaszanych telefonicznie.

Ponadto, posiadam doświadczenie w pracy w obsłudze klienta zdobyte podczas pracy dodatkowej na stanowiskach kelnerka i hostessa w restauracji.

Biegle posługuję się programami MS Word, MS Excel i CRM oraz mam za sobą rok nauki w szkole wyższej. Więcej szczegółów dotyczących mojego doświadczenia i edukacji znajdziecie Państwo w załączonym CV.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, proszę o kontakt pod numerem telefonu 555-555-555 w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną. Dziękuję bardzo za poświęcony czasu i z niecierpliwością czekam na więcej informacji na temat oferowanej pracy.

Z poważaniem,
Anna Kowalska

Załącznik: CV