Skip to main content

Przykładowy list motywacyjny dla osoby bezrobotnej poszukującej pracy.

Przykładowy list motywacyjny dla osoby bezrobotnej poszukującej pracy.

Jeśli obecnie jesteś bez pracy, możesz stworzyć list motywacyjny, w którym podkreślisz swoje doświadczenie i osiągnięcia.

Zrób dobre wrażenie na pracodawcy tworząc ciekawe CV i list motywacyjny z pomocą serwisu monsterpolska.pl.

[Pobierz wersję Word]

Adam Nowak
telefon | e-mail | adres


Data
Anna Nowak
Firma
Adres

Szanowna Pani,

Jako specjalista do spraw zakupów z dużym doświadczeniem w branży medycznej, jestem zainteresowany możliwością pracy w Państwa firmie. Posiadam osiem lat doświadczenia pracy dla ABC, krajowej firmy oferującej domową opiekę zdrowotną, lidera w branży. Do moich obowiązków należało:

  • zarządzanie zakupami dla 115 placówek
  • zarządzanie 75 kontraktami na lekarstwa, sprzęt, meble, uniformy, automaty do sprzedaży i dystrybucję
  • zarządzanie 15-osobowym zespołem dostawców, pracowników zaopatrzenia, analityków i obsługi.

Konsekwentnie osiągałem sukcesy. Tylko w roku 2007 zaoszczędziłem dla firmy ABC ponad 5.3 milionów złotych. Jako ekspert w negocjacjach kontraktowych i zarządzaniu sprzedażą, zredukowałem wydatki, koszty sprzedaży i koszty utrzymania, a także asystowałem we wprowadzeniach do systemu zmian w działach zakupów i inwentaryzacji.

W 2009 roku, firma ABC przeprowadziła znaczną redukcję etatów i moje stanowisko zostało zlikwidowane. Od tego czasu rozpocząłem działania w Polskiej Społeczności Zakupowej i ukończyłem kursy etyki biznesowej, prawa kontraktowego, sztuki negocjacji oraz zarządzania działem zakupów. W tym roku planuję uzyskać certyfikat Profesjonalnego Managera Zakupów.

Jestem pewien, że ukończone kursy w połączeniu z bogatym doświadczeniem w branży umożliwią mi redukcję kosztów, a tym samym pomogą zwrocie kosztów inwestycji w Państwa firmy. Jeśli uważa Pani, że moje umiejętności i doświadczenie mogą pomóc w rozwoju Państwa firmy, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 555 555 555 lub e-mail adres@adres.pl w celu umówienia spotkania. Dziękuję za poświęcenie czasu i z niecierpliwością czekam na rozmowę z Państwem.

Z poważaniem,
Adam Nowak

Załącznik: CV